Od autora

(wiem, że niektórzy wolą posłuchać, niż czytać, także wszystko to mówię też na filmie pod tym tekstem)


Powrót do muzykowania z Akademią Muzykanta, to nie będzie dla Ciebie tylko rozwój merytoryczny, czyli teoria i praktyka grania na akordeonie. Bez ogarnięcia kilku spraw dookoła Ciebie, nie uda Ci się w pełni wrócić do grania. Zaangażujesz się początkowo, obiecasz sobie, że już teraz w szczególności, jak wydałeś, czy też wydałaś pieniądze na kurs, na pewno Ci się uda. A niestety jak w większości przypadków, pojawi się efekt jojo – zostawisz akordeon, tak jak kiedyś. Skąd wiem? Choćby stąd, że ten kurs miał powstać pięć lat temu, czyli w 2015 roku, a dopiero teraz mi się udało.

Wiem ile rzeczy może wpłynąć na Twój sukces, bo mi po tylu latach, dopiero teraz się udało. Ponosząc przy tym masę błędów, tracąc czasem wyniki rocznej pracy, tracąc mnóstwo pieniędzy i dlatego wiem, że bez mentalnych podpowiedzi dla Ciebie, zmiany trybu życia, i podejścia do niego, po prostu, Ci się nie uda.

A chcę, żebyś po moim kursie wróciła, czy też wrócił do gry na akordeonie i “Przegrał Swoje Życie Na… Akordeonie 🙂 oczywiście”. Udało mi się, to i Tobie się uda. Jest to m.in tzw. technika 360 stopni.
Jak chciałem schudnąć, to musiałem spojrzeć na problem z perspektywy 360 stopni, a nie z jednej jak próbowałem zawsze. Odchudzałem się 15 lat, a dopiero rok temu mi się udało. Bo albo próbowałem diety, albo ćwiczeń i nic więcej – efekt jojo po szybkiej rezygnacji – natychmiastowy. Ale gdy połączysz dopasowaną dietę, z ćwiczeniami i dodasz do 360 stopni, kremy odchudzające, masaże odchudzające, a nawet pomodlisz się do swojego grubego brzucha – efekty są piorunujące.

Niektóre z podstaw, które już zapewne kiedyś się uczyłeś, lub uczyłaś, mogą wydać Ci się nudne. Ale są one dla Ciebie, swojego rodzaju Biblioteką, żebyś zawsz mógł, czy tez mogła, sobie wrócić do danej lekcji i przypomnieć sobie, jeżeli będzie to dla Ciebie w danej chwili potrzebne. Jestem daleki od uczenia się na pamięć. Jest to Platforma Akademii Muzykanta, a nie Muzyka. Jednakże, musisz chociaż przejrzeć wszystkie filmy, aby połączyć później wszystko w zrozumiałą całość. Zobaczysz, że strach ma wielkie oczy i tak naprawdę, wszystko ładnie się spina 🙂

Także zapraszam Cię w podróż życia z akordeonem u boku.