Prawie Zakończone... 75%

Pytanie:

Czy chcesz już teraz nauczyć się fajnej pętli bluesa na akordeonie – prawa i lewa ręka, który wykorzystasz nie tylko w zaciszu domowym, ale także wraz z zespołem? 

Oto co dokładnie otrzymasz:

✅ Jak w prosty sposób zagrać schemat bluesa na akordeonie
Rozdzielania i łącznia rąk w inny sposób niż w standardowych utworach

✅ Kilku akordów, ich przewrotów – nie musisz znać nut, aby nauczyć się bluesa na akordeonie. Będziesz się czuł/a, jakby autor siedział obok i pokazywał Ci palcem, co i jak i dlaczego.
Poprawnego miechowania – jeżeli masz z tym problem, zwróć uwagę na sposób miechowania na filmach, naśladuj, koryguj jeśli trzeba.

Prawidłowego ułożenia palców na klawiaturze i guzikach basowych. Dokładnie dowiesz się, którymi palcami zagrać przewroty akordów, oraz którymi palcami grać na basach.
Rytmiki – prawie każdy z etapów, prowadzony jest z metronomem. 

Oto, co na Ciebie czeka:

🟢Kurs oparty na stabilnej Platformie szkoleniowej VOD, czynnej 24 godz/dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwoli Ci uczyć się o wybranej przez siebie porze dnia, bądź nocy.
🟢 Platforma VOD Akademii Muzykanta (AM) – działa na urządzeniach mobilnych.
🟢 Platforma korzysta z zabezpieczenia szyfrowania danych SSL, dzięki temu możesz być spokojny/spokojna o prawidłowe działanie kursów, jak i bezpieczeństwo płatności.

🟢 Kurs prowadzi Jacek Urbanik – założyciel Akademii Muzykanta, z 26-cio już letnim doświadczeniem muzycznym i scenicznym.
🟢Aktywując kurs, przystępujesz do Programu Satysfakcja, która polega na tym, że autor jest dostępny dla Ciebie do momentu, aż wystawisz opinię 5.0 kursowi na akordeon.
🟢 Będziesz mógł/mogła dołączyć do zamkniętej grupy na FB, gdzie będziesz mieć możliwość zadawać pytania i kontaktować się z innymi kursantami.

Tak wygląda kurs od środka:

Otrzymaj Bezpośredni Dostęp Do mini Kursu:
"Jak Zagrać Bluesa Na Akordeonie?"

HurryTimer: Invalid campaign ID.

TAK! Chcę Otrzymać Natychmiastowy Dostęp Do “Sekretu Idealnej Oferty Produktu Online”!

Zamów Teraz tą Specjalną Ofertę, Otrzymaj 89% Zniżki i Uzyskaj Natychmiastowy Dostęp Do Całego “Sekretu Idealnej Oferty Produktu Online” w formie wideo treningu online, audio, oraz notatek i zbioru zadań!

Normalna Wartość 150 zł… Teraz Tylko: 

Jedyne 17 zł

Jeżeli nie chcesz poznać Jak Zagrać Bluesa Na Akordeonie, sprawdź TEN KURS NA AKORDEON dla uczących się w domu online akordeonistów!