Akademia Muzykanta - podstawy gry na akordeonie Darmowy kurs na akordeon

Prawdopodobnie dopiero zaczynasz swoją przygodę z akordeonem, lecz wracaj tutaj co kilka miesięcy i koryguj błędy. To najważniejsze pierwsze lekcje na akordeon. Złych nawyków, nie można się całkowicie pozbyć i jak doświadczenie pokazuje – kilkuset uczniów Akademii Muzykanta – stare, złe, niewygodne, przeszkadzające nawyki po jakimś czasie powracają, pomimo obejrzenia tych ważnych pierwszych lekcji.

Jeżeli dopiero zaczynasz, to uważnie obejrzyj każdy film i zastosuje u siebie – Tobie będzie znacznie łatwiej, niż osobie, która już złe nawyki nabyła.

Przyjemnej i owocnej nauki Drogi Kursancie 🙋‍♂️ 

MODUŁ 1 Podstawowe zasady gry na akordeonie

Na Platformie VOD AM, czyli tutaj, uczą się osoby dorosłe w każdym wieku i z różnymi umiejętnościami. Są osoby po szkołach muzycznych, którzy mieli bardzo długą przerwę, ale i są osoby, które dopiero zaczynają się uczyć grać na akordeonie. Mamy kursanta, który jak skończył 85 lat, postanowił zacząć się uczyć i chce przegrać życie na akordeonie – coś pięknego. Dlatego jeżeli nie wiesz co masz się uczyć na Platformie, czy opracowań, czy coś z kursów, obejrzyj poniższy film, może pomoże wskazać Ci kierunek. Jeżeli dalej nie będziesz wiedzieć, czego się uczyć, napisz do mnie w tej sprawie, a na pewno pomogę.

Moduł 2 Lekcje Belfra Gofra innych ekspertów - Akordeonistów

Moduł 3 - Pobierz schematy klawiszy i guzików basowych

Moduł 4 - Mini kurs na rozruszanie ręki: "Rehabilitacja prawej ręki"

Moduł 5 - Co dalej?

Jeżeli wiesz, że chcesz przegrywać życie na akordeonie, poczułeś to COŚ – warto nie zmarnować tego co już przeszedłeś i się nauczyłeś. Większość osób w tym punkcie, wybiera dostęp do opracowań piosenek i zaczyna się uczyć, dzięki piosenkom, które im się podobają i są na platformie szkoleniowej na platformie w abonamencie.

Prawdopodobnie będziesz mieć także problem z połączeniem obu rąk, także warto udać się na główną stronę i aktywować sobie kurs Jak połączyć ręce na akordeonie.

Jak masz wątpliwości, od czego teraz zacząć, napisz do mnie na