Akordami Na Akordeonie Zagrane

Jak Grać Akordami Na Akordeonie?

Dlaczego tylko nieliczne osoby, potrafią grać akordami na akordeonie, podczas gdy inni
mają z tym duże problemy?

Kto jeszcze chce nauczyć się grać akordami na akordeonie?

Wyobraź sobie że...

Grasz na akordeonie

licząc od teraz, za około 3 do 6-ciu miesięcy, grasz na akordeonie w swoim ulubionym miejscu do ćwiczeń i po wyraźnie swojej zadowolonej, miny widzisz, jak wielką radość i przyjemność sprawia Ci granie akordami swoich piosenek.

Nie wiem, czy akurat grasz utwór instrumentalny i dobierasz akordy do granej melodii, czy tworzysz prosty akompaniament akordami i śpiewasz radośnie dla siebie, lub dla osoby na której Ci najbardziej zależy, której zawsze chciałeś sprawić przyjemność. Słyszysz jak dźwięki akordeonu, wypełniają całe pomieszczenie, czujesz nawet zapach akordeonu.

Jednocześnie wracając myślami do chwili, kiedy czytałeś te słowa i wydawało Ci się to niemożliwe, nieosiągalne, a nawet twierdziłeś, że już jest za późno dla Ciebie na naukę gry na akordeonie. Także zapraszam dalej…

Czy już wiesz jak wiele się zmieni w Twojej grze na akordeonie po aktywacji tego kursu?

Czy nie jest tak, że od wielu lat marzysz o grze na akordeonie i to akordami? Nie wiem czy zaczynasz od podstaw, czy jesteś samoukiem, czy po prostu skończyłeś szkołę muzyczną, ale kilkadziesiąt lat przerwy zrobiło swoje?
Na pewno już wiesz, że gra na akordeonie, to nie jest tak, jak z jazdą na rowerze – nie grasz, palce sztywnieją, technika ucieka, podstawy muzyki się zapomina, i trzeba zaczynać praktycznie od początku.

Być może już coś grasz na akordeonie prawą ręką i lewą ręką, ale zawsze grasz tylko linię melodyczną.

Prawdopodobnie coś próbujesz zagrać akordami, ale sam słyszysz, że nie pasują. Mylą Ci się akordy durowe z molowymi, być może nawet nie wiesz jak je odróżnić i po co są.

Zapewne marzysz o tym, żeby każdą swoją ulubioną piosenkę móc zaśpiewać i dograć choć prosty, ale piękny akompaniament akordami. Prawdopodobnie chcesz, tak jak ja kiedyś, zagrać coś na akordeonie ukochanej osobie. 

Nie wiem czy w Twoim przypadku będzie to Twój partner, czy córeczka, czy synek, a może chcesz mieć większy kontakt i sprawić niesłychaną przyjemność swojej wnuczce, czy wnukowi, zagrać akordami i zaśpiewać? – jeżeli chociaż na jedno pytanie skinąłeś głową, inwestycja w ten kurs i w siebie samego, (bo pamiętaj, że to czego się nauczysz, nikt nigdy Ci nie zabierze z Twojej głowy) jest dla Ciebie.

Zostań królem na akordeonie dla swoich bliskich 🙂

Kompleksowy kurs na akordeon

Akordami na akordeonie zagrane

Prawdopodobnie najlepszy kurs – jak grać akordami na akordeonie w Polsce!

Czy każdy może grać na akordeonie?

Wiele osób myśli, że gra na akordeonie jest bardzo trudna i tylko osoby wybitnie utalentowane mogą grać na tym instrumencie z duszą, że bez wykształcenia muzycznego oraz wieloletniego doświadczenia, się nie uda, że się tylko ośmieszą.

To wszystko NIEPRAWDA

Dlaczego tak jest? Ponieważ nikt do tej pory nie zadał sobie trudu, aby w przystępny sposób pokazać Ci jak uczyć grać akordami - krok po kroku – zupełnie od podstaw.

Brak dostępnych lekcji online w Polsce

W Polsce brakuje materiałów na temat gry akordami na akordeonie. Nie ma podręczników oraz lekcji na You Tube. Brakuje również doświadczonych nauczycieli, którzy dzielą się przez internet swoją wiedzą.

Uczenie się z darmowych lekcji na YouTube, daje taki efekt jak strój bikini. Pokazuje sporo, ale najważniejsze jest niedostępne.

Mało nauczycieli online

Nic więc dziwnego, że wydaje Ci się, że gra akordami na akordeonie to poziom wtajemniczenia nie do osiągnięcia i często pierwsze próby grania w ten sposób kończą się wręcz zniechęceniem. Co w takim razie zrobić? Zapraszam do czytania dalej.

Krótka Historia

O autorze

KIM JEST TWÓRCA KURSU

Jacek Urbanik – pseudonim sceniczny – Belfer Gofer
Pierwszy raz założył akordeon w 1988 roku.
Autor prawdopodobnie największej platformy szkoleniowej na akordeon online w Polsce.
Muzykant, praktyk muzyki, klawiszowiec akordeonowy. Uczył się u dwóch prywatnych nauczycieli w latach 90-tych, z książek i od lepszych od siebie. 24 lata przegrał w zespole muzycznym, na imprezach, bankietach i innych uroczystościach. 
Od 2002 – 2023 grał także na koncertach w rockowym zespole muzycznym ADRENALINA – na akordeonie i stage piano.

Pierwszy swój Koncert zagrał w 1995r., z okazji Dnia Kobiet, gdy miał 13 lat.

Misją Jacka jest pomoc osobom, które chcą przegrywać życie na akordeonie oraz pokazać osobom dopiero zaczynającym, że grać na akordeonie, może każdy. 
Edukując swoich kursantów  i przypominając ważne zasady gry na akordeonie. Czasem zaskakuje swoich kursantów, dbaniem o ich rozwój mentalny, pomagający im jeszcze szybciej i na stałe przegrywać życie na akordeonie.

Wierzy, że jedynie poprzez zmianę swoich codziennych nawyków, oraz PLANOWANIE prób z akordeonem, można wrócić do muzykowania i grać przez całe życie.

Myślą przewodnią Jacka jest:
„Przegrać Swoje Życie… Na Akordeonie i niech inni Zatańczą, jak im zagrasz”!

Co czeka na Ciebie w kursie?

W kursie czeka na Ciebie ponad 100 konkretnych, skondensowanych lekcji, jak grać akordami na akordeonie.

Powitanie

2 lekcje

Podstawy - teoria

9 lekcji

Nie od podstaw

10 lekcji

Przewroty akordów

35 lekcji

Koło kwintowe

11 lekcji

Zadawane pytania

4 lekcje

Łącznie akordów najbliższą drogą

28 lekcji

DLACZEGO TEN KURS

 • W pierwszej części kursu przejdziemy przez podstawy o akordach. Sprawdzimy czy w Twojej grze nie ma złych nawyków oraz zdobędziesz fundamentalną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci z sukcesem uczyć się grać akordami na akordeonie. Dowiesz się jak zbudować akord, oraz jaka jest różnica między akordami prawej ręki, a lewej ręki.  Przejdziemy również przez błędy początkujących akordeonistów

 • Po opanowaniu solidnych podstaw, przejdziemy do ważnego modułu, gdzie krok po kroku poznasz przewroty akordów, dla prawej i lewej ręki. Dzięki pokazanym ćwiczeniom, Twoje palce będą działać niezależnie. Nauczysz się kontrolować każdy ruch palców. Później zapoznasz się także, z przewrotami akordów septymowych, oraz zmniejszonych

 • W dalszej części kursu, poznasz koło kwintowe o którym niemal wszyscy wiedzą, że jest, ale nie potrafią i nie korzystają z niego. Dzięki zrozumieniu sensu koła kwintowego, którego wymyślił Pitagoras, (tak ten od matematyki), z większą łatwością zaczniesz nie tylko samemu rozpoznawać akordy w słyszanych utworach, ale także będziesz móc, samemu skomponować jakąś piosenkę.

JAK DZIAŁA I WYGLĄDA NAUKA PO AKTYWACJI KURSU?

1794 PLN

797 

Skorzystaj z 10 rat 0%!

Kurs będzie niedostępny za:

Przykładowe lekcje z kursu

Akordy Prawej Ręki a lewej

Budowa Akordów

Koło Kwintowe

Najczęściej zadawane pytania

kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nie musisz. Wiemy, że każdy uczy się w swoim tempie, dlatego sam decydujesz, kiedy będziesz z niego korzystać.

Dostęp do kursu dożywotni,  nieokreślony czasowo.

Wygodną płatnością zza granicy, jest płatność kartą płatniczą, PayPal, ApllePay, GooglePay.

Tak. W tym celu:

1. Wypełnij formularz do zamówienia
2. Zaakceptuj regulamin sklepu i naciśnij przycisk „Zamawiam i Płacę”
3. Wybierz opcję „mBank” raty i kliknij Kupuję i płacę.

Możesz także skorzystać z płatności odroczonej, czyli aktywować kurs bez kosztów do 30 dni. 

Optymalnym akordeonem do przejścia kursu, jest akordeon 72 basów, ale spokojnie poradzisz sobie wszystkimi akordeonami klawiszowymi, od 32 basów do 120 basów.

Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy.
Masz na to 14 dni od daty zakupu. Bez podania przyczyny, zwrócimy Ci 100% wpłaty.

Tak, Akademia Muzykanta jest zarejestrowaną firmą i każdy otrzymuje fakturę zakupu.

Napisz do nas na:

Czy jest inna droga?

Do nauki jak grać akordami na akordeonie?

Oczywiście, że jest

Akademia Muzykanta i kurs Akordami Na Akordeonie Zagrane, nie jest jedynym miejscem, gdzie nauczysz się grać akordami na akordeonie na najwyższym poziomie, w krótkich – skondensowanych lekcjach.

Możesz przeglądać tysiące darmowych filmów w internecie. Możesz także, uczyć się z wielu dostępnych książek. Możesz także, znaleźć inne kursy o akordach na akordeonie. Nie myśl, że w innym miejscu, będziesz się nudzić na długich lekcjach, czy że stracisz bezpowrotnie swoje pieniądze.

Tam zapewne także, jest dobra wiedza. 
Możesz również znaleźć nauczyciela, z którym jedna godzina nauki będzie Cię kosztować od 100 do nawet 200 PLN, lub udać się do prywatnej szkoły muzycznej, gdzie za jeden miesiąc nauki, zapłacisz około 400 PLN

Dla kogo jest ten kurs?

Czy ten kurs będzie dla nie odpowiedni?

Ten kurs jest dla Ciebie, kiedy:

 • chcesz grać akordami swoje ulubione piosenki
 • chcesz potrafić grać ze słuchu akordami zasłyszane piosenki
 • nie wiesz jak tworzyć prosty akompaniament na akordeonie
 • śpiewasz i także chcesz tworzyć własne piosenki
 • lubisz uczyć się z internetu
 • potrzebujesz nauczyciela, który na każdym etapie kursu, odpowie na Twoje pytanie
 • jesteś osobą dorosłą i już wiesz, że pójdziesz do szkoły muzycznej
 • chcesz przegrać życie na akordeonie, tak żeby inni zatańczyli jak im zagrasz

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

 • nie jesteś osobą dorosłą
 • znasz wszystkie przewroty akordów
 • potrafisz zmieniasz akordy najbliższą drogą
 • potrafisz dogrywać akordy do granej melodii
 • na co dzień profesjonalnie zajmujesz się grą na akordeonie
 • nie chcesz przegrać życia na akordeonie
 • nie lubisz Belfra Gofra
 •  nie lubisz dźwięku akordeonu
Kurs będzie niedostępny za:

Gwarancja zwrotu pieniędzy

POKOCHAJ AKADEMIĘ MUZYKANTA LUB DOSTANIESZ ZWROT

Materiały przygotowane tak, aby dały  2x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres i dostaniesz 100% Twojej wpłaty. Masz na to 14 dni. 
 
Celem Akademii Muzykanta, jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że Platforma szkoleniowa z kursami i opracowaniami utworów na akordeon, nauczy Cię raz na zawsze, jak grać na akordeonie.

TYLKO W TEJ PROMOCJI - Tylko dzisiaj w takiej cenie!

Nadal się wahasz?

To bardzo dobrze!

To bardzo dobrze, że się jeszcze zastanawiasz, bo przemyślenie aktywacji kursu o akordach, bądź konsultacja z ważną dla Ciebie osobą, sprawi, że lepiej zrozumiesz, jak bardzo potrzeba Ci jest umiejętność grania akordami na akordeonie i przestaniesz się w końcu cofać w rozwoju gry na akordeonie. 
Pamiętaj, że ten kurs, to jest jednorazowa inwestycja.

Co sądzą kursanci o kursie
Akordami Na Akordeonie Zagrane

Mariusz - absolwent kursu o akordach - rok temu zaczął grać od podstaw na akordeonie

Co mówią inni studenci Akademii Muzykanta?

Edward Tomczyk 

Józef Ścianek

Czy promocyjna cena to dużo ?

Oczywiście, że  może się wydawać sporą kwotą, ale jeżeli sobie wyliczymy, że:

 • Lekcji w kursie jest ponad 100, a 100 lekcji x min. 100 zł – daje wartość 10 000
 • Jedna lekcja u prywatnego nauczyciela to min. 100 zł x 2 lekcje w tygodniu x razy 4 tygodnie – 800 zł/miesięcznie,
  dolicz jeszcze do tego koszt dojazdu do nauczyciela  i koszt dopasowania się czasem do nauczyciela.

To obecna kwota z płatnością jednorazową, z dostępem dożywotnym – wydaje się być dobrą propozycją. Pamiętaj, że możesz tą kwotę rozłożyć sobie na wygodne raty, lub skorzystać z płatności odroczonej do 54 dni, a później zdecydujesz, czy wpłacisz całą kwotę, czy po 54 dniach rozłożysz sobie na raty.
Ważne, aby zdążyć przed końcem czasu promocji. Później kurs nie będzie niedostępny, a bonusy znikają!

Do przemyślenia

Jeśli zawsze chciałeś grać akordami na akordeonie,
to nigdy nie było takiej okazji jak teraz!

PS1. Jeżeli masz jakieś ostatnie pytania, to pisz szybko na 

PS2. Przy aktywacji kursu i wszystkich bonusów, możesz skorzystać z odroczonej płatności do 54 dni, lub rat. 
Możesz także aktywować kurs przelewem tradycyjnym.

2393 PLN

1197 PLN

Pamiętaj o ratach 0% lub PayPo, czyli odroczonej płatności do 50 dni.

Kurs będzie niedostępny za:

To koniec strony, masz teraz 2 wyjścia:

1. Nie robić nic
2.Aktywować kurs i przekonać się samemu, jak on się sprawdzi w Twoim przypadku.